Diskusná téma: Kniha návštev

Dátum 30.05.2018
Vložil igor
Titulok prehrat y sudny spor

som len velmi zvedavy kedy uverejnite cele znenie rozsudku ktory ste naposledy s pz senkova prehrali, alebo informujete obcanov len o sporoch ktore vam vyhovuju.

Dátum 31.05.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:prehrat y sudny spor

Pán Igor o všetkých prípadoch informujeme priebežne, myslím po tom ako sú zverejnené na nete. Výsledok sporu o neplatnosť zmluvy voči zástupcom PZ na Valnom zhromaždení mal opodstatnenie len do momentu preskúmania nezákonnosti pri evidovaní zmluvy samotnej. Sám viete, že s takýmto rozsudkom sa "poľovať" nedá a vedia to aj zástupcovia PZ Senková. Majú stále možnosť si vybrať či chcú cestu dohody alebo nie. Bláznivé historky o súkromnom revíri, ktorými presvedčovali na začiatku už asi nezaujmú nikoho a celý proces si zopakujú znova. Bude to však znamenať len zvýšenie nákladov pre bežných poľovníkov v združení, ktorí to zatiaľ ticho znášali.

Dátum 02.06.2018
Vložil igor
Titulok Re:Re:prehrat y sudny spor

to vobec nie su blaznive historky. jediny zamer premenovania polovnickeho zdruzenia senkova na polovnicky spolok senkova bol ten ze uz by to nebolo polovnicke zdruzenie polovnikov obce podbiel ale polovnicky spolok p. ........ aj ked ako tvrdite ze vsetci stary clenovia by tam presli.

Dátum 02.06.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:Re:Re:prehrat y sudny spor

Pán Igor, už tri roky tu píšete podobné príspevky namiesto toho, aby ste písali to čo je fakt. Členov spolku je nekoľko a hoci na činnosť poľovníckej organizácie stačia piati, stále ich je viac. Je stále otvorený prijať nových členov a ak ste aj členom PZ ste vítaný. Pokiaľ vo svojich príspevkoch tvrdíte, že naši členovia niekoho organizovali tak jedinou zmenou v spolku oproti PZ bolo zabránenie snahe o svojvolny odstrel v revíri a spravodlivá deľba na výsledku hospodárenia.
Spätne však treba priznať, že sme odhalili taktiku tajomníka združenia pri odstavení bývalého predsedu Garaja, neskoro. Tým sa vyhrabal z popola. Už v tom čase bolo treba vypočuť aj stranu vtedajšieho predsedu. Sám sa však časom rozhodol rezignovať, v združení tak stratil podporu a musel sa pridať k tým, na ktorých predtým zanevrel.
Situácia sa však zase bude meniť, prijatím nových členov hrozí postupne, že mladí sa prestanú báť a sami budú konať. Kým sa tak stane, na pravidlá dohliadneme.
Situácia, ktorá nastala teraz v histórii PZ nemá obdobu. Hoci sa snažili navýšiť na túto sezónu odstrel trojnásobne, budú oslavovať mať aspoň možnosť odstrelu netrofejovej zveri. Treba však povedať, že sme nikdy nebojovali o získanie poľovného revíru pre nás. Ukazujeme, že klamať sa "záchrancom PZ" neoplatí, poľovať sa v Podbieli bude len pri férových podmienkach. Členovia PZ vedia, že pokiaľ sme poľovali spoločne, čo samozrejme naďalej chceme, neboli spoločné akcie stres ale dlhodobý zážitok. Nemuselo sa existujúce ničiť ale len rozvíjať a budovať.

Dátum 03.06.2018
Vložil igor
Titulok Re:Re:Re:Re:prehrat y sudny spor

tak ako je mozne ze k takejto cinnosti dochadzalo za predsednictva p. ...............

Dátum 03.06.2018
Vložil ps
Titulok Re:Re:Re:Re:Re:prehrat y sudny spor

Pán Igor, PZ Senková nikdy nemalo člena s Vašim menom a to čo ste pochytil z ulice nekorešponduje so skutočnosťou. Výsledky kontrol sú nekompromisné a kedže ich robili nezávislé orgány uznáte, že tieto presne určili kedy sa hospodárilo v rozpore so zákonom, menili hospodári PZ a pod. Niektoré pre rozsiahlosť prebiehajú stále.
Razantný postoj proti prospechárom a "mäsiarom" znamenal názorový spor, vedúci k tomu, že všetci poľovníci si odhlasovali nový spolok. Čítate dobre, skutočne všetci prítomní na výročnej členskej schôdzi boli pôvodne za. Až následná "kampaň" tajomníka, poštára Adama a spol., znamenala názorový obrat. No nie je sa čomu čudovať, či to súviselo s financiami, účtovníctvom, delením diviny si domyslite. Skúste sa spýtať, aký podiel z hospodárenia patril našim členom a koľko brali a berú práve uvedené osoby s rodinnými príslušníkmi?
Vo Vašich príspevkoch neuvádzate nič konkrétne, zbabelo sa podpisujete cudzím menom, čiže ťažko čakať od Vás iný postoj. Možno ste jedným z tých, ktorí využívajú situáciu a chodia si na hosťovačky do Podbiela. Ak máte skutočný záujem o zlepšenie stavu, kontaktujte nás cez email a radi Vám vysvetlíme pohľad z druhej strany.

Dátum 05.05.2018
Vložil Nezucastnený ale zvedavý občan
Titulok Nerozumiem

Dobrý deň.
Píšete, že v Podbieli sa vytvoril daľší poľovnícky spolok. Koľko teda poľovníckych spolkov je v Podbieli a ako to je s podpisom nájmu pre predsedu PPD Nižná ? Aj on si údajne zaregistroval polovnícky spolok v Podbielanskom katastri. Prosím vysvetlite to ako to je , komu možno veriť a čo je platné. ďakujem

Dátum 07.05.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:Nerozumiem

Prehľad všetkých poľovných organizácií v okrese Tvrdošín vedie príslušný lesný úrad, skúste si to preveriť a podeliť sa i o získané informácie. My o nových spolkoch združeniach vedomosť nemáme. Veriť treba faktom.

Dátum 30.05.2018
Vložil igor
Titulok Re:Nerozumiem

polovnicky spolok je v podbieli len jeden a to ... s.r.o kory bol zalozeny p.... nie aby sluzil polovnikom, ale aby polovnici sluzili jemu.

Dátum 09.04.2018
Vložil Ján
Titulok Je to smutné

Je to smutné, kde táto stránka pre milovníkov prírody za posledné mesiace začala upierať svoju cestu...plno negatívnych príspevkov o osočovaní konkrétnych osôb..len o tom ako sa všetko robí zle a ako je to pardón za výraz všetko na "hovno"..možno keby ste sa tí čo tu prispievate nechutné a hlavne už otravné a očividne jednosmerne cielené osočovania zdvihli z rití a skúsili nielen z poza počítačov ale aj v teréne niečo napraviť bolo by to osožnejšie ako tieto vaše výkriky do tmy..písať si tu príspevky a pod iným menom si tu na ne odpovedať (lebo tak to fakt vyzerá) tejto stránke na atraktivite nepridá..verte mi..môžno namiesto fotenia starých či vyváľaných posedov by ste tu mohli pridať aktivitu, ktorou k perspektivite, čistote a neviem čomu revíru a celkovo vašej krajine pomáhate..je tak veľa pozitívnych vecí,ktoré tu chýbajú..tešia oko, no to si už nevšimne nik..prečo tu nie je spomenutý napríklad ten človek, čo má na starosti tú krásnu muchotrávku, ktorá skrášľuje cestu do Magury? moje uznanie má..ten tu menovaný nebol, aspoň som to nepostrehol..prečo? ahá či to by predsa nikomu neuškodí, však? nechválime, len kadíme.. Admin by sa mal zamyslieť, či je toto cesta, ktorou by táto stránka mala pokračovať..lebo spamu a hovadín je v telke a aj na nete už hojne..

„Ak žiješ v súlade s prírodou, nikdy nebudeš chudobný, ak žiješ podľa mienky ľudí, nikdy nebudeš bohatý.“

ostávam s pozdravom