Diskusná téma: Kniha návštev

Dátum 05.05.2018
Vložil Nezucastnený ale zvedavý občan
Titulok Nerozumiem

Dobrý deň.
Píšete, že v Podbieli sa vytvoril daľší poľovnícky spolok. Koľko teda poľovníckych spolkov je v Podbieli a ako to je s podpisom nájmu pre predsedu PPD Nižná ? Aj on si údajne zaregistroval polovnícky spolok v Podbielanskom katastri. Prosím vysvetlite to ako to je , komu možno veriť a čo je platné. ďakujem

Dátum 07.05.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:Nerozumiem

Prehľad všetkých poľovných organizácií v okrese Tvrdošín vedie príslušný lesný úrad, skúste si to preveriť a podeliť sa i o získané informácie. My o nových spolkoch združeniach vedomosť nemáme. Veriť treba faktom.

Dátum 09.04.2018
Vložil Ján
Titulok Je to smutné

Je to smutné, kde táto stránka pre milovníkov prírody za posledné mesiace začala upierať svoju cestu...plno negatívnych príspevkov o osočovaní konkrétnych osôb..len o tom ako sa všetko robí zle a ako je to pardón za výraz všetko na "hovno"..možno keby ste sa tí čo tu prispievate nechutné a hlavne už otravné a očividne jednosmerne cielené osočovania zdvihli z rití a skúsili nielen z poza počítačov ale aj v teréne niečo napraviť bolo by to osožnejšie ako tieto vaše výkriky do tmy..písať si tu príspevky a pod iným menom si tu na ne odpovedať (lebo tak to fakt vyzerá) tejto stránke na atraktivite nepridá..verte mi..môžno namiesto fotenia starých či vyváľaných posedov by ste tu mohli pridať aktivitu, ktorou k perspektivite, čistote a neviem čomu revíru a celkovo vašej krajine pomáhate..je tak veľa pozitívnych vecí,ktoré tu chýbajú..tešia oko, no to si už nevšimne nik..prečo tu nie je spomenutý napríklad ten človek, čo má na starosti tú krásnu muchotrávku, ktorá skrášľuje cestu do Magury? moje uznanie má..ten tu menovaný nebol, aspoň som to nepostrehol..prečo? ahá či to by predsa nikomu neuškodí, však? nechválime, len kadíme.. Admin by sa mal zamyslieť, či je toto cesta, ktorou by táto stránka mala pokračovať..lebo spamu a hovadín je v telke a aj na nete už hojne..

„Ak žiješ v súlade s prírodou, nikdy nebudeš chudobný, ak žiješ podľa mienky ľudí, nikdy nebudeš bohatý.“

ostávam s pozdravom

Dátum 09.04.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:Je to smutné

Milý Ján,
verte, že aj nás prekvapujú a udivujú reakcie ľudí v knihe návštev. No rovnako ani Váš príspevok ani ďalšie si nepíšeme sami, napriek tomu naň dáme reakciu. Prispievatelia sa veľakrát urážajú sami a pokiaľ sa dajú identifikovať, tieto príspevky bývajú vymazané.
Sme radi, že práve fotením starých posedov, prázdnych krmelcov, krmiva pred posedmi sme dokázali, že sa to dá robiť aj ináč. Lepšie.
Máte pravdu aj nás potešila drevená muchotrávka ale aj vyrezávaná sova, ktorá už síce zmizla ale priznajms si pán Ján, kto začal v Podbieli s očierňovaním spolupoľovníkov, kto prinútil odísť zo združenia bez príčiny najstaršieho člena a pár ďalších, ktorí prispievali najviac.
Treba si trošku pozametať tie "hovná" /citujem Vás/ pred vlastným prahom a potom plodne prispieť aj sem.

Dátum 09.04.2018
Vložil Ján
Titulok Re:Re:Je to smutné

Poľoníctvo by malo byť o kultúre a tradíciách nie o tom ako to vyzerá dnes..nehnevajte sa..pozadie vašich problémov alebo vyhadzovani a nevyhadzovani členov neriešim..hovorím o fungovaní tejto stránky..sám negativizmus..škoda sa sem vracať

Dátum 10.04.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:Re:Re:Je to smutné

Pán Ján, radi prijmeme kritiku, zdieľame podobný názor čo sa týka zamerania poľovníctva a naša stránka sa mu prednostne venuje. Svojím negativizmom ste prispeli aj vy troškou do mlyna ale aj to je dôvod, prečo má stránka rastúce množstvo čitateľov. Ani vy tu nie ste prvý ani posledný krát. Jednostranný názor v spoločnosti uberá na kvalite v každej sfére, nevedie k ďalšiemu rozvoju ale úpadku či už v poľovníctve, kultúre atď. Pekný deň.

Dátum 10.04.2018
Vložil Ján
Titulok Re:Re:Re:Re:Je to smutné

Teraz to vyznelo, že len čakáte na tú "vodu" do mlyna aby Vás ľudia čítali :)

Pekný deň

Dátum 10.04.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:Re:Re:Re:Re:Je to smutné

Vitajte späť. Nie berieme vecnú kritiku, tak ako sa snažíme poukazovať na to ako by to mohlo fungovať v oblasti poľovníctva lepšie. Sám viete, že vecí na zmenu nielen v Podbieli je veľa a prezentácia názoru je právom každého. Nie každý to využije a hlavne spôsobom prospešným všetkým. To bola a bude naša priorita. Nikdy sme nechceli rozdeľovať a aj do budúcnosti veríme, že poľovníctvo je oblasť, ktorá má dať šancu všetkým bez výnimky, samozrejme v rámci pravidiel.

Dátum 04.05.2018
Vložil Róbert
Titulok Re:Je to smutné

Jano nerožčuľuj sa..mne radšej aby reagoval..príspevky maže :D

Dátum 07.05.2018
Vložil PS Senková
Titulok Re:Re:Je to smutné

Milý Róbert /či skôr róbertka, to sa skôr blíži pravde/ tvoje príspevky pridávaj na svoju stránku. Tu sa aj cez tvoje príspevky snažíme venovať výhradne poľovníctvu a jeho problematike. K tvojim príspevkom: .... kam sú schopné zájsť osoby využívajúce SBÚ, mali možnosť vidieť všetci zúčastnení podielnici na urbárskej schôdzi /ešte raz podielnici, nie pozbieraní splnomocnenci/. Len dúfame, že urbár neskončí ako poľovný revír.